Roczek u Splanszowanych

Och! Jak ten czas szybko płynie… Czy wiesz, że Splanszowani obchodzą swoje pierwsze urodziny?
Rok temu, dokładnie o tej porze roku, wieczory zaczęły nam się niemiłosiernie dłużyć. Brakowało jakiegoś wypełniacza wieczoru. Zaczęliśmy więc grać. Dużo, często, w różne tytuły. Rok temu, dokładnie o tej porze roku, wpadliśmy na głupkowaty pomysł o założeniu bloga. Pomysł z głupkowatego, awansował na sprawę poważniejszą. Chyba nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak bardzo temat nas wciągnie. Tak właśnie od roku każdą naszą wolną chwilę spędzamy na testowaniu nowych gier, rozgrywkach, recenzowaniu, filmowaniu, pstrykaniu fot i przede wszystkim graniu!

Choć ostatnio bliżej mi do podsumowań i zestawień robionych w arkuszach kalkulacyjnych, pokusiłam się o małe podsumowanko. Pora na małe roczne statystyki:

♠ Zrealizowaliśmy w sumie 42 wpisy o grach. Recenzje, premiery, zapowiedzi o tym wszystkim pisaliśmy specjalnie dla Was dzieląc się naszymi przemyśleniami i odkryciami!

♠ Odwiedzaliśmy Beboka, Portalkony, Pionki i inne planszówkowe wydarzenia. Każde z takich wydarzeń to relacja okiem Splanszowanych na blogu i kolejne dziesiątki zdjęć…

♠ Kilka patronatów medialnych no i nie zapominajmy o organizowanych przez nas małych konkursach ;)

♠ Jak nasi fani pewnie wiedzą, planszówki to nie jedyna z naszych pasji. Stąd też kilka video relacji z planszówkowych konwentów oraz kilka growych zajawek. Na naszym kanale YT możesz zobaczyć caaaałą naszą twórczość ;)

♠ Dziesiątki gier, setki rozgrywek.

♠ Multum świetnych ludzi poznanych dzięki grom!

… Tak wyglądał ten rok w telegraficznym skrócie. Dziękujemy Wam, że czytacie i oglądacie. Dzięki wielkie, za każde pozytywne słowo kierowane pod nasz adres – to naprawdę niesamowicie motywuje d
o dalszej pracy! Dzięki Wam również drodzy wydawcy za zaufanie i przekazywane gry do recenzji :)

My z okazji pierwszego roczku, życzymy sobie jeszcze wielu lat takich jak ten, tak świetnych fanów jak mamy i wiele wiele genialnych tytułów planszówkowych w naszej kolekcji!

splanszowani

 PS. To tylko część naszej skromnej kolekcji.