Bebok – edycja specjalna

Dzisiaj będzie krótko i na temat. Czyli kilka słów o Beboku – edycji specjalnej. 27.02.2015 – kolejna sobota minęła pod znakiem planszówek. Dalej nie rozumiemy dlaczego ludzie bez przymusu, jadą kawał drogi, żeby usiąść przy stoliku i często nawet z obcymi ludźmi – po prostu pograć ;). Im dłużej rozmyślamy nad tym zjawiskiem, to do głowy przychodzą nam następujące powody:

1. świetna organizacja,
2. wielu pozytywnie rąbniętych i sympatycznych ludzi,
3. możliwość pogrania w coś ciekawego i nowego,
4. możliwość grania w większym gronie.

Dlatego też, gdy tylko gdzieś w pobliżu szykuje się jakaś okazja, Splanszowani pakują aparaty i nawet rezygnując z sobotniego leniwego poranku, jadą grać w gry (planszowe).
Kiedy tylko dostaliśmy wiadomości o specjalnej edycji beboka, od razu było jasne, że jedziemy. Nie mogliśmy przecież przegapić tak fajnego wydarzenia. Z lekkim opóźnieniem dotarliśmy na miejsce. Jak na beboka przystało, czekała na nas gorąca kawusia no i pyszne ciacho. G. już zadowolona. Pierwsza udana partyjka i kilka dobrych zdjęć i Ł. również w pełni zadowolony. W takich nastrojach rozpoczęliśmy dixitowy pojedynek z załogą Beboka. Ehhhh… jeszcze kiedyś z Wami wygramy! :)
Później jeszcze tylko pojedynek w Król i zabójcy oraz w 7 cudów świata i tak czas nam uciekł. Nim się zorientowaliśmy trzeba było zbierać się do domu.

bebok bebok

Statystyki pozytywnie zaskoczyły. Doszły nas słuchy o 80 osobach, które odwiedziły konwent. Całkiem dobry wynik jak na pierwszą edycję organizowaną w Siemoni! Zapowiada się, że to pierwsza ale nie ostatnia taka impreza organizowana w tamtejszym domu kultury. Tradycyjnie już uśmiechnięte twarze, zawzięte rozgrywki, przemiła bebokowa ekipa – aż chce się wracać!
Uwielbiamy takie imprezy. Zbyt długo nie udało nam się zostać ale i tak naładowaliśmy akumulatory pozytywną energią. Zapraszamy na naszą fotorelację wartą więcej niż 1000 słów!

bebok